O mně

Jmenuji se Hanka Micková, jsem bytová architektka a výtvarnice.

V oboru bytového designu pracuji již 10 let. Vystudovala jsem výtvarnou školu, obor řezbářství. Výtvarná studia, dějiny umění, klasická malba, ale hlavně restaurování, to vše utvářelo můj osobitý přístup k designu interiérů.

Od útlého věku mi byl vzorem otec, který mi umožnil, abych byla přítomna u rekonstrukcí interiérů a staveb. I moje pracovní zkušenosti jsou rozmanité – od restaurování, řezbářství, organizaci výstav, několikaletý pobyt v zahraničí až k navrhování a rekonstrukci interiérů.  V tvorbě využívám získané zkušenosti ze všech jmenovaných oborů.  Po mnohaleté spolupráci s významnými bytovými studii a nabytí praxe jsem se rozhodla jít vlastní tvůrčí cestou.

Jsem zaměřena především na design moderního bydlení s důrazem na praktičnost a originální řešení. Podílela jsem se na vzniku mnoha krásných interiérů. Krédem je mi filozofie, že vhodně užité barvy, dekorace i osobité maličkosti, vytvářejí jedinečnost a příjemné prostředí domova. Se zkušenostmi ze staveb a mnoha osobních rozhovorů s řemeslníky dokáži navrhnout interiér, včetně nábytku, tak, aby byl technicky proveditelný a splňoval přání majitele.

Rozmýšlíte se přetvořit svůj byt nebo dům v místo, kde se budete Vy cítit nejlépe na světě?

Stačí málo. Kontaktujte mě a společně Vaše představy zrealizujeme.

Hana Micková

bytový architekt

Fakturační údaje

Interiér Design Ateliér s.r.o.

Jílovská 1165/65
142 00 Praha 4 Braník
Česká republika

IČ:  06699073
DIČ: CZ06699073

Kontaktní údaje

Hana Micková

Jílovská 1165/65
142 00 Praha 4 Braník
Česká republika

Mobil: +420 602 206 685
E-mail: info@hana-mickova.com

Rychlé uložení kontaktu

Za poptání nic nedáte

Vyplňte naši nezávaznou poptávku a my se vám co nejdříve ozveme.