Menší koupelna navržena v jedinečném stylu

Na první pohled naprosto obyčejná koupelna, která ničím nevyčnívá. Když se však podíváte znovu, uchvátí vás její jednoduchost a originalita. Tato koupelna je příkladem toho, že se i na menším prostoru a s omezeným rozpočtem dá udělat něco úžasného.

koupelna v šedém s velkou zrdcadlovou stěnou a uložným prostorem

Koupelnu především využíváme jako místo, kde ze sebe smýváme každodenní stres. Proto jsme se snažili zařídit ji tak, aby působila uklidňujícím a zároveň povzbuzujícím dojmem. Funkce, ergonomie i vzhled jsou v naprosté harmonii.

Koupelnu tvoří několik důležitých prvků: vana a sprcha 2v1, dvojumyvadlo, toaleta a koupelnový nábytek.

Při výběru nábytku jsme dbali především na jeho funkčnost a odolnost. Zde jsme zvolili vysokou skříňku, skříňku pod dvojumyvadlem, kde jsou ukryty praktické poličky a zásuvky. Vše je vyrobeno přesně na míru a v jednotném designu. Nedílnou součástí koupelnového nábytku bývá zrcadlo. Jeho součástí je menší odkládací polička. Zrcadlo splnilo v koupelně ještě jednu důležitou funkci a to, že opticky místnost prosvětlilo a zvětšilo.

koupelna v šedém s velkou zrdcadlovou stěnou a uložným prostorem

Přece jen, ve většině bytů si na rozdíl od domů obvykle nemůžeme dovolit mít v koupelně vanu i sprchový kout zároveň. A většina z nás se nechce vzdát koupání, jako to bylo u našeho klienta. V takových případech je potřeba mít v záloze originální řešení, stejně jak tomu bylo při návrhu této koupelny. Vana je vybavena speciálními dvířky, která se otevírají směrem ven. Vstup do vany je tak pohodlný, bez náročného přelézání. Nemusíte se bát, že si do ní nebudete moci napustit vodu a vykoupat se, dvířka mají skvělé těsnění, takže přes ně nic nevyteče.

koupelna v šedém s vanou s dvířky

Koupelna je navrhnuta velmi jednoduše, ale přitom elegantně. Prostor je řešený v úsporném moderním stylu, který má svůj jedinečný styl a kouzlo. Navíc je zde, originálním a nevšedním způsobem řešen problém, jak si můžete dopřát relaxační koupel i rychlou sprchu ve vaší koupelně.

koupelna v šedém s vanou s dvířky

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Instagramu

Zaujal Vás náš článek?

Podívejte se také na naše další návrhy koupelen níže.