Menší koupelna navržena v jedinečném stylu

V koupelně každý z nás tráví denně spoustu času. Proto by si ji měl zařídit tak, aby se cítil příjemně. Při návrhu této koupelny jsme zkombinovali jednoduchost, funkčnost a eleganci.

Optimálně jsme využili dostupné místo celého prostoru. Koupelnu jsme vybavili umyvadlem s velkou odkládací plochou, pod ním dvě praktické zásuvky, které snadno ukryjí všechny potřebné drobnosti, nad ním zrcadlo s osvětlením a elegantní nábytek, který optimálně využívá volný prostor v koupelně a přitom poskytuje dostatek úložného prostoru. Veškerý nábytek i interiérové dveře jsou vyrobeny přesně na míru. Svým umírněným designem, tak vytváří přehlednou atmosféru, ve které naleznete odpočinek a uvolnění po náročném pracovním dni.

Sprchový kout je v současné době neodmyslitelnou součástí každé moderní koupelny. Pomocí sprchových dveří jsme vytvořili sprchovací prostor, do kterého jsme umístili praktické niky na odložení sprchového gelu a šamponu. Je zcela bezbariérový a umožňuje tak komfortní zázemí koupelny.

Takto vyřešená malá koupelna je jasným důkazem toho, že i menší interiér, navíc řešený v úsporném moderním stylu, může mít svůj jedinečný vzhled.

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Instagramu

Zaujal Vás náš článek?

Podívejte se také na naše další návrhy koupelen níže.